nerozbitné

 

 

 

 

perfect fit

 

 

 

 

 

 

čočky

 

 

airflow

NEROZBITNÁ TECHNOLOGIE


Nerozbitné rámečky a skla

Gloryfy obruby G-flex a skla I-Flex se i po silném prohnutí vždy bez poškození vrátí do původního tvaru beze změny jejich užitných vlastností. Tento materiál tedy poskytuje vysokou míru bezpečnosti a komfort pro vaše oči.


Gloryfy sluneční optika

Gloryfy je možno osadit dioptrickými skly I-Flex v rozsahu od -3,5 až do +3,5 dioptrií. Brýle Gloryfy představují výjimečnou kombinaci bezpečnosti, designu i kvality vidění pro váš zrak.


Lehkost materiálu

Velikou výhodou G-Flex materiálu je nízká hmotnost. Svou specifickou hmotností 1,11g/cm2 překonávají brýle Gloryfy běžně používané materiály.


Zakřivení

Zakřivení přední části (Base9) u sportovních brýlí zajišťuje optimální držení na hlavě a uzavření prostoru očí. Samozřejmostí je nejlepší ochrana před slunečním zářením nebo mech. vlivy jako vítr nebo prach.


Design

Spolupráce s umělci a sportovci je již od počátku důležitou součástí světa Gloryfy. Některé modely vznikly přímo ve spolupráci s nimi; za vybranými modely stojí umělci Rich:Art, Lilo Krebernik nebo snowboardová legenda Michi Albin. TECHNOLOGIE ČOČEK


Vysoký kontrast

Unikátní technologie barvení skel permanentně zachycuje barvy v materiálu a zaručuje jasnost jeho barev.  Díky stejnobarevnosti materiálu ve všech vrstvách nejsou vidět žádné drobné škrábance.


Výborná optická kvalita

Důvodem vynikající optické čirosti materiálu I-Flex skel je hodnota ABBE-čísla 44, ve srovnání např. s polykarbonátem ABBE-číslo 31.


Rychlá výměna skel

Na základě vysoké flexibility obrub G-flex a skel I-Flex se dají skla u sportovních modelů velmi snadno měnit.


Air Flow 90st. technologie

Zajišťuje optimální proudění vzduchu tak, aby nedocházelo k zamlžení při vysoké vlhkosti nebo při pohybových aktivitách. Otočením proudu vzduchu o 90st. se zamezí přímému proudu vzduchu, který by mohl dráždit oči.


Polarizovaná skla

Odražené světlo, které se zrcadlí na lesklém povrchu, je lidským okem vnímáno jako nepříjemné oslnění. I-Flex polarizovaná skla účinně eliminují tyto odražené světelné vlny.


100% UVA/UVB ochrana

U všech Gloryfy I-Flex skel je garantováno použití mateirálů, které chrání oko 100% před UV paprsky v rozsahu 280-400 nm. V závislosti na odstínu skel chrání také před nebezpečným modrým světlem.


Fotochromatická skla

Gloryfy fotochromatická skla I-Flex označená TRANSFORMER zaručují optimální zatmavení podle aktuálních světelných podmínek v rozmezí filtrů F1-F3.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.