Obrázek
Obrázek

Gloryfy Unbreakable jsou prémiové nerozbitné brýle se špičkovými optickými vlastnostmi s celosvětově patentovaným řešením.

ZNAČKA

Gloryfy je kultovní rakouská značka brýlí s revoluční, nerozbitnou konstrukcí. Ta dokonale chrání vaše oči při sportu i v každodenním životě. Kompletní vývoj i výroba brýlí probíhá v srdci rakouských Alp, v malebném údolí Zillertal. Za vznikem těchto prémiových brýlí stojí tyrolský podnikatel Christopher Egger.

Christopha inspirovalo k výrobě nerozbitných brýlí zranění blízkého přítele. Jeho osobní zkušenost odstartovala dlouholetý vývoj, díky kterému přišel v roce 2008 na trh první model nerozbitných brýlí Gloryfy. Za další dva roky testování se spustila první sériová výroba.

DESIGN

Vybrané modely Gloryfy vznikají v úzké spolupráci se špičkovými světovými sportovci či designéry. Brýle získaly za svoji jedinečnost, funkčnost a design několik mezinárodních ocenění, za všechny jmenujme zlatou příčku na ISPO Awards či Red Dot Award s přívlastkem Best of the Best.

Obrázek
Obrázek

Materiál

Patentované materiály G-Flex (obruby) a I-Flex (čočky) jsou ohebné, a přitom tuhé a neuvěřitelně lehké. Brýle a jejich čočky zároveň poskytují ochranu proti poškrábání a zamlžení a 100% ochranu před UVA/UVB zářením.

Více o použitých materiálech

čočky

Brýlové čočky vynikají výbornou optickou kvalitou, poskytují vysoký kontrast a jsou dostupné také v polarizačním, fotochromatickém a dioptrickém provedení. Jsou snadno vyměnitelné a vyrábí se v několika stupních zatmavení a barevných odstínech.

Více o použitých materiálech

Obrázek
Obrázek

SPORTOVNÍ KOLEKCE

Sportovní modely poskytují speciální zakřivení přední části, která perfektně chrání nejen před slunečním zářením, ale i mechanickým zatížením, jako jsou voda, vítr, prach apod. Některé modely mají pogumované gripy na postranicích a v oblasti nosu či speciálně upravené čočky pro 100% ventilaci vzduchu pro maximální pohodlí během sportovních aktivit.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.